Indeks autorów

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Wszystkie

A

Arnold, Stanisław (Polska)

B

Babczyński, Tomasz
Babicz, Józef
Babik, Zbigniew, Wykładowca Instytutu Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego (Polska)
Bałazy, Radomir
Bernat, Sebastian
Bijak, Urszula
Bogacz, Teresa, Wyższa Szkola Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu
Borek, Arkadiusz (Polska)
Boroda, Krzysztof
Brykała, Dariusz (Polska)
Budzyński, Zdzisław
Bujak, Franciszek
Bujak-Lenczowska, Magdalena
Bukowski, Waldemar, pracownik Instytutu Historii PAN, Oddział w Krakowie; kierownik Pracowni Słownika Historyczno-Geograficznego Małopolski w Średniowieczu.
Burda, Tomáš
Błaszczyk, Grzegorz (Polska)

C

Chachaj, Jacek, Katedra Historii i Historiografii Europy Wschodniej w Instytucie Historii KUL (Polska)
Choiński, Adam
Czopek-Kopciuch, Barbara

D

Deptuła, Magdalena
Dobbs, Robert

E

Eberhardt, Piotr, Zakład Przestrzennego Zagospodarowania w Instytucie Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania Polskiej Akademii Nauk (Polska)
Eberhardt, Piotr, Pracownik Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania Polskiej Akademii Nauk

F

Felcman, Ondřej
Figlus, Tomasz
Filipowicz, Mirosław
Flaga, Małgorzata
Frolov, Alexey, Researcher at the Institute of World History, Russian Academy of Sciences, head of the Laboratory of Historical Geoinformatics (Rosja)

G

Gapski, Henryk
Gędek, Marek
Gierszewska-Noszczyńska, Matylda, Forschungsstelle Kaiserpfalz Ingelheim (Polska)
Gochna, Michał, Zakład Atlasu Historycznego Instytutu Historii im. Tadeusza Manteuffla Polskiej Akademii Nauk (Polska)
Gochna, Michał (Polska)
Gochna, Michał
Guzowski, Piotr

H

Hamryszczak, Artur
Herbst, Stanisław

J

Jäger, Eckhard
Janeczek, Andrzej, profesor w Instytucie Archeologii i Etnologii PAN, kierownik Ośrodka Historii Kultury Materialnej Średniowiecza i Czasów Nowożytnych
Jurek, Tomasz (Polska)

K

Kamińska-Kwak, Joanna
Kamińska-Kwak, Jolanta
Klimek, Robert
Klimek, Robert (Polska)
Kobylińska, Ewa, Asystent w Pracowni Historii Bibliotek i Czytelnictwa Biblioteki Narodowej (Polska)
Konopska, Beata, Instytut Geodezji i Kartografii w Warszawie (Polska)
Korol, Pavel, Wschodnioeuropejski Narodowy Uniwersytet im. Łesi Ukrainki w Łucku (Ukraina)
Kowalczyk-Heyman, Elżbieta, Instytut Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego
Kowalczyk-Heyman, Elżbieta, Profesor emerytowany Instytutu Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego (Polska)
Kowalczyk-Heyman, Elżbieta
Kowalczyk-Heyman, Elżbieta, Instytut Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego (Polska)
Kubicki, Rafał, Instytut Historii Uniwersytetu Gdańskiego (Polska)
Kubicki, Rafał (Polska)
Kubik, Tomasz
Kulesza, Mariusz (Polska)

M

Maciakowska, Zofia, Pracownia Historii Gdańska i Dziejów Morskich Polski w Instytucie Historii im. Tadeusza Manteuffla Polskiej Akademii Nauk (Polska)
Mayers, Kit
Mirek, Agata, Institute for the Historical Geography of the Church in Poland, the John Paul II Catholic University of Lublin (Polska)
Mirończuk, Anna, Instytut Geodezji i Kartografii w Warszawie (Polska)
Musiaka, Łukasz (Polska)
Myga-Piątek, Urszula (Polska)
Myga-Piątek, Urszula, Katedra Geografii Regionalnej i Turyzmu Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego (Polska)
Myga-Piątek, Urszula

N

Nasiewicz, Wiaczesław
Nieścioruk, Kamil, Adiunkt w Katedrze Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (Polska)
Nieścioruk, Kamil (Polska)
Nieścioruk, Kamil, adiunkt w Katedrze Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
Noszczyński, Piotr, Forschungsstelle Kaiserpfalz Ingelheim (Polska)
Nowicki, Tomasz, Katedra Historii Ustroju i Administracji Polski w Instytucie Historii KUL (Polska)
Nowożycki, Bartosz

O

Orłowska, Anna Paulina
Ostrowski, Jerzy (Polska)
Ostrowski, Jerzy

P

Pac, Grzegorz
Padyuka, Neonila, Gabinet Kartografii Lwowskiej Narodowej Naukowej Biblioteki Ukrainy im. Wasyla Stefanyka
Panecki, Tomasz
Panecki, Tomasz, Asystent w Zakładzie Atlasu Historycznego w Instytucie Historii im. Tadeusza Manteuffla Polskiej Akademii Nauk. (Polska)
Parmentier, Jan
Pawłowski, Stanisław (Polska)
Pawłowski, Stanisław
Piber-Zbieranowska, Marta, Instytut Historii PAN w Warszawie
Poławski, Zenon, Zakład Kartografii Instytutu Geodezji i Kartografii w Warszawie (Polska)
Ptak, Jan
Ptak, Roman

R

Ritter, Michael
Rochel, Xavier
Rutkowski, Henryk, Emerytowany pracownik Instytutu Historii im. Tadeusza Manteuffla Polskiej Akademii Nauk (Polska)
Rymut, Kazimierz

S

Sawicki, Ludomir
Schenk, Winfried
Schich, Winfried, Uniwersytet Humboldta w Berlinie (Niemcy)
Semkowicz, Władysław
Siemianowska, Ewelina, Pracownik Instytutu Archeologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (Polska)
Sieradzan, Wiesław (Polska)
Skrycki, Radosław (Polska)
Skrycki, Radosław
Smereka, Bohdan (Ukraina)
Smolka, Stanisław (Polska)

Ś

Śniadecki, Jan (Polska)

S

Sobczyński, Marek
Sossa, Rostislav, Kijowski Uniwersytet Narodowy im. Tarasa Szewczenki (Ukraina)
Stephan, Joachim (Polska)
Stephan, Joachim, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Niemcy)
Stereńczak, Krzysztof
Stoksik, Janina Mirosława (Polska)
Strauchold, G, profesor w Zakładzie Historii Najnowszej, kierownik Pracowni Atlasu Historycznego w Instytucie Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego
Strauchold, Grzegorz, Zakład Historii Najnowszej w Instytucie Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego (Polska)
Strauchold, Grzegorz
Suproniuk, Jarosław (Polska)
Szady, Bogumił, Instytut Historii KUL, Zakład Atlasu Historycznego Instytutu Historii PAN im. Tadeusza Manteuffla
Szady, Bogumił, profesor w Instytucje Historii KUL, kierownik Katedry Historii XVI–XVIII wieku i Pracowni Geoinformacji Historycznej, członek Zespołu Atlasu Historycznego Polski w Instytucie Historii PAN (Polska)
Szady, Bogumił
Szalast, Grzegorz (Polska)
Szaniawska, Lucyna
Szaniawska, Lucyna, Zakład Zbiorów Kartograficznych Biblioteki Narodowej, członek Zespołu Historii Kartografii przy Instytucie Historii Nauki PAN
Szaniawska, Lucyna (Polska)
Szende, Katalin (Węgry)
Szilágyi, Magdolna
Słomski, Michał
Słomski, Michał (Polska)
Słoń, Marek, Instytut Historii im. Tadeusza Manteuffla Polskiej Akademii Nauk (Polska)
Słoń, Marek, Instytut Historii Polskiej Akademii Nauk (Polska)
Słoń, Marek
Słoń, Marek (Polska)

W

Walczak, Wojciech (Polska)
Weisenberger, Michael, Asystent w zakładzie Historii Regionalnej Frankonii (Fränkische Landesgeschichte) na uniwersytecie w Würzburgu. (Niemcy)
Wendt, Jan A. (Polska)
Wodzianowska, Irena, Adiunkt w Katedrze Europy Wschodniej Instytutu Historii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
Wrochna, Anna, kierownik Zakładu Kartografii Instytutu Geodezji i Kartografii (Polska)

Z

Zapłata, Rafał, Zakład Konserwacji Zabytków i Ochrony Krajobrazu Instytutu Historii Sztuki Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Polska)
Zapłata, Rafał
Zawadzki, Mateusz
Ziółek, Ewa
Związek, Tomasz
Związek, Tomasz, Asystent w Zakładzie Atlasu Historycznego w Instytucie Historii im. Tadeusza Manteuffla Polskiej Akademii Nauk. (Polska)
Związek, Tomasz, Zakład Atlasu Historycznego w Instytucie Historii im. Tadeusza Manteuffl a Polskiej Akademii Nauk (Polska)

К

Крикун, Микола (Ukraina)

П

Пиотух, Нина В.

Ф

Фролов, Алексей А.